Privatumo politika

Kas mes esame

ByDomi (individualios veiklos nr. 1305126) priklausančioje svetainėje www.bydomi.lt yra renkami ir valdomi Jūsų asmeniniai duomenys.

Ši Privatumo politika išaiškina, kaip www.bydomi.lt naudoja Jūsų asmeninius duomenis bei pateikia priežastis Jūsų asmeninių duomenų rinkimui. Dėl to, prieš naršant www.bydomi.lt svetainėje, perskaitykite šį dokumentą. Mes užtikriname Jūsų asmeninių duomenų saugumą ir konfidencialumą.

Duomenys kuriuos renkame

Kai naršote svetainėje www.bydomi.lt, mes automatiškai renkame tam tikrą informaciją apie Jūsų įrenginį – naršyklę, IP adresą, laiko juostą ir Jūsų įrenginio slapukus. Taip pat renkame statistinius duomenis apie naršymą svetainėje: puslapius, kuriuose apsilankote, produktaus, kuriuos peržiūrite ir kitą svetainės naršymo informaciją. Taip pat galime rinkti asmeninius duomenis, kuriuos Jūs suteikiate (vardas, pavardė, adresas, mokėjimo informacija ir t.t.) sukurdami paskyrą mūsų svetainėje.

Kodėl renkame Jūsų duomenis?

ByDomi renka ir tvarko Jūsų duomenis šiais tikslais:

 • efektyviam, optimaliam ir Jums patogiam el. parduotuvės funkcionavimui;
 • siekiant užtikrinti sklandų el. parduotuvės administravimą;
 • Jūsų paskyros registravimui ir palaikymui;
 • tinkamam Jūsų užsakytų paslaugų suteikimui;
 • siekiant Jums pateikti aktualią informaciją, atsakyti į Jūsų klausimus, užklausas;
 • vykdant statistinę ir kitą analizę, skirtą tobulinti el. parduotuvės veiklą ir Jūsų patirtį ja naudojantis;
 • kai lankotės svetainėje, ByDomi gali tvarkyti Jūsų IP adreso, tinklo ir vietos duomenis. Šie asmens duomenys yra renkami slapukų ir kitų panašių technologijų pagalba naudotojo sutikimo pagrindu.
 • kitiems tikslams, kurie gali būti Jums nurodomi Jūsų duomenų pateikimo metu.

Slapukai

Jūs galite kontroliuoti slapukus www.bydomi.lt svetainėje. Jūs turite teisę pasirinkti, ar norite priimti slapukus bei kitas mūsų naudojamas sekimo technologijas, ar norite slapukus išjungti visiškai, ar tik tam tikrus iš jų.

Slapukų nustatymų keitimas

Kai apsilankysite mūsų svetainėje pirmą kartą, parodysime iššokantįjį langą su paaiškinimu apie slapukus. Spustelėjus „Išsaugoti pasirinkimus“ Jūs sutinkate, kad naudotume iššokančiajame lange pasirinktas slapukų kategorijas, kaip aprašyta šioje slapukų politikoje. Pasirinkimus vėliau galite keisti pasirinkus slapukų piktogramą puslapio kairiajame apatiniame kampe.

Jūs galite išjungti slapukų naudojimą savo naršyklėje, tačiau atkreipkite dėmesį, kad mūsų svetainė gali neveikti tinkamai.

Jūsų teisės susijusios su asmens duomenimis

Jūs turite šias teises, susijusias su savo asmens duomenimis:

 • Jūs turite teisę žinoti, kodėl jūsų asmens duomenys reikalingi, kas su jais atsitiks ir kiek laiko jie bus saugomi;
 • Jūs turite teisę žinoti, kokius duomenis mes renkame ir saugome;
 • Jūs turite teisę bet kada papildyti, taisyti, ištrinti arba užblokuoti savo asmens duomenis;
 • Jei duodate mums sutikimą tvarkyti Jūsų duomenis, turite teisę atšaukti šį sutikimą ir reikalauti, kad Jūsų asmens duomenys būtų ištrinti;
 • Jūs turite teisę prašyti visų savo asmens duomenų iš duomenų valdytojo ir perduoti juos kitam duomenų valdytojui;
 • Jūs galite nesutikti, kad būtų tvarkomi Jūsų duomenys.

Norėdami pasinaudoti šiomis teisėmis, susisiekite su mumis. Kontaktinius duomenis rasite šios slapukų politikos apačioje. Jei turite nusiskundimų dėl to, kaip tvarkome Jūsų duomenis, praneškite mums. Jūs taip pat turite teisę pateikti skundą Duomenų apsaugos institucijai.

Nuorodos į kitas svetaines

Mūsų svetainėje gali būti pateikiamos nuorodos į kitus tinklalapius, įskaitant trečiųjų šalių valdomus tinklalapius, kuriems nėra taikoma ši privatumo politika. Prašome susipažinti ir įvertinti šių tinklalapių privatumo politiką prieš pateikiant bet kokius savo asmens duomenis.

Kontaktiniai duomenys

Jei turite klausimų ir (arba) komentarų apie mūsų privatumo politiką, susisiekite su mumis šiais kontaktiniais duomenimis:

ByDomi
Domantė Olekaitė
tel.: +370 672 04641
el. paštas: domi@bydomi.lt

Visited 31 times, 1 visit(s) today